Otomatik Kapı Tamiri, Yana Kayar Kapı Tamiri, Fotoselli Otomatik Kapı Tamiri, Otomatik Kapı Servisi, Otomatik Kapı Bakımı, Otomatik Cam Kapı Tamiri, Otomatik Kapı Kumanda Tamiri, Otomatik Kapı Motor Tamiri, Otomatik Kapı Radar Tamiri, Radarlı Kapı Tamiri, Otomatik Kapı Fotosel Göz Tamiri

Otomatik fotoselli kapı sistemlerinde en çok tercih edileni yana kayar modelidir. Diğerleri ise dairesel yana kayar, teleskobik yana kayar, yarı hermetik tam hermetik kapılar, manuel ve otomatik döner kapı sistemleridir.

Otomatik yana kayar kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması özelliğiyle, insan giriş çıkış sirkülasyonu yoğun olan işletmelerde özellikle tercih edilen mekanizmalardır.

fotosellikapitamiriistanbul.com, İstanbul genelinde hizmet vermekte olup tüm otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmadır. Gerekli teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm otomatik fotoselli kapı sistemlerinin marka bazında yedek parçalarımız mevcuttur.

Otomatik kapı kullanımı kolay olduğundan tercih edilmektedir. Elle sabah açıp akşam kapatma sorunu olmadan kumanda sistemi olduğundan otomatik kapı bu nedenden dolayı son yıllarda iş yerleri tarafından en çok tercih edilen bir sistemdir. İstanbul tüm ilçe ve semtlerine oluşturmuş olduğumuz işinde tecrübeli usta kadrosu ile arızalanan bakıma ihtiyacı olan otomatik kapı tamir servis hizmetlerini bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortamı, hem hava akımı açısından, hem toz ve rüzgar girişini engellemek açısından kontrollü bir şekil de böler. Bu kullanım mantığı işletmelerde işin tasarrufu da sağlamaktadır. Otomatik fotoselli kayar kapı sistemleri giriş cephelerinde şeffaflığın getirdiği şıklığı ön plana çıkartarak mimari bütünlüğüne katkıda bulunmaktadır.

Otomatik yana kayar kapılar, her türlü genişlik ve yükseklikte, her projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahiptir.Otomatik yana kayar kapılarda, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı, butonlu ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, değişik cam alternatifleri, hava perdesi gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir.

Otomatik yana kayar kapılar her türlü mağazalar, bankalar, büro, otel, süper marketler, restaurantlar , üniversiteler, idari merkezler, iş merkezleri gibi birçok alanda uygulama imkanı bulur.

Otomatik kapı tamiri, Otomatik kapı kullanım alanları; ekmek fırını, pastaneler, hastaneler, fabrika, beyaz eşyacı, kuruyemişçi, şarkuteri, cafeler, imalathanelerde, restorantlarda ve girişi çıkışı çok yoğun olan kapılar için çok elverişli, şık ve modern kapılardır.

İstanbulda hizmet verdiğimiz İlçeler; İstanbul, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Florya, Şirinevler, Bebek, Ortaköy, Eminönü, Karaköy, Taksim, Kasımpaşa, Nişantaşı, Etiler,Çekmeköy, Ömerli, Beykoz, Ümraniye, Alemdağ, Taşdelen, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Üsküdar, Beykoz, Caddebostan, Bostancı, Suadiye, Küçükyalı, Erenköy, Göztepe, Acıbadem, Kozyatağı, İdealtepe, Kavacık, Samandıra, Çengelköy, İçerenköy

Hosted By Yılmaz Ajans